info@ecoraw.eu +420 734 768 502

Climasys® | zateplovací systémy nové generace

Climasys® je souhrnné označení pro zateplovací systémy nové generace využívající k upevnění injektované kotvicí systémy Spiral Anksys®.

Společným prvkem všech technologií z řady Climasys®je nahrazení běžných PE talířových hmoždinek vysoce účinnou technologií kotvení Spiral Anksys®, která zajišťuje vysokou přidržnost izolace i na nesoudržných a pórovitých podkladech, bez nutnosti penetrovat či vyrovnávat zateplované konstrukce.

Všechny technologie z řady Climasys® jsou navrženy za účelem snížení součinitele prostupu tepla obvodového pláště budov, respektive ke zvýšení tepelného odporu. Vzhledem k odlišným fyzikálním parametrům jednotlivých stavebních konstrukcí, je potřeba v praxi přistupovat ke stavbám individuálně. Proto společnost ECORAW,s.r.o. nabízí komplexní program izolačních systémů s odlišnými principy montáže.

Technologiemi z řady Climasys® je možno zateplovat jak novostavby, tak dřevostavby, sendvičové konstrukce, ale i historické budovy. Je možno provádět vnitřní izolace, případně provádět zateplování zavlhlých či zasolených konstrukcí.